TIK w szkole - jak pokonać technofobię?

Myli się Wam Hotmail z Bluetoothem? Nie wiecie, do której dziurki w laptopie przypiąć kabel do rzutnika? Chcielibyście pracować z uczniami on-line, ale nie macie pojęcia, jak się do tego zabrać? Na wszystkie te problemy jest prosta odpowiedź: lektura poradnika przygotowanego przez Marcina Paksa, nauczyciela historii z Gimnazjum nr 8 w Sosnowcu. Autor opisuje w nim, jaki sprzęt najlepiej wybrać do wykorzystania w szkole, w jakie funkcjonalności powinien być wyposażony, i, co najważniejsze, co ciekawego można z tym sprzętem zrobić. Dzięki radom Marcina Paksa zachwycicie uczniów przygotowanymi przez siebie webcastami, stworzycie własną filmotekę on-line, nakręcicie film edukacyjny i podzielicie się nim z uczestnikami prowadzonego przez was kółka zainteresowań. Do dzieła, entuzjaści nowych technologii!

Typ materiału: poradnik, pomoce i narzędzia,
Typ autora: ekspert
Autor: Marcin Paks