Tegoroczne działania

Ilość materiałów: 10381

Ostatnim etapem realizacji naszego projektu była jego prezentacja podczas Szkolnego Festiwalu Projektów, który odbył się 15 czerwca na sali gimnastycznej naszej szkoły.Uczestniczyli w nim wszyscy ci, którzy przygotowywali pro ... więcej »

Nasz projekt realizowaliśmy na zajęciach koła językowego , które odbywało się raz w tygodniu. Dodatkowo w miarę potrzeb konsultowaliśmy sie podczas przerw oraz drogą mailową. Do projektu zgłosiło się 7 osób z klas III i IV ... więcej »

Prezentacja przygotowanego przez uczniów klasy szóstej Projektu 2.0 odbyła się dnia 26 czerwca 2012r.na Szkolnym Festiwalu połączonym z 5 rocznicą nadania naszej placówce imienia Kornela Makuszyńskiego. Spotkanie miało mie ... więcej »

Realizacja projektu Projekt „Wycieczka tania i atrakcyjna – Warszawa” był realizowany w okresie od 27 lutego do 20 maja przez dwie pięcioosobowe grupy uczniów z klas 5a i 5b, pod kierunkiem 2 nauczycieli przedmi ... więcej »

GDZIE I KIEDY Publiczna prezantacja gry "Wyścig do zamku" odbyła się na szkolnym Festiwalu 2.0 15 czerwca 2012 r.  w jednej z sal lekcyjnych naszej szkoły. Uczniowie bardzo zaangażowali się w przygotowanie sali, sprzętu oraz swoich publi ... więcej »

Tworzenie gry "Wyścig do zamku" odbywało się w okresie od 1.03.12 r. do 25.05.12r. Grupa wykonująca projekt spotykała się raz w tygodniu. zajęcia odbywały się w sali komputerowej. Oprócz spotkań w szkole uczniowie realizowali projekt ... więcej »

Tematem projektu jest wykonanie przez uczniów gry planszowej pod nazwą "Wyścig do zamku". Treści merytoryczne zawarte w grze dotyczyły regionu Nowy Wiśnicz i jego okolic. Wykonywała i wymyśliła go grupa uczniów klasy czwartej li ... więcej »

Zdanie to zostało również wybrane po konsultacjach z nuaczycielami. Wspólnie doszłyśmy do wniosku, że udostepnienie uczniom komputerów i dojścia do Internetu podczas przerw środlekcyjnych i po zajęciach lekcyjnych pozwoli ... więcej »

W naszej szkole odbyło sie kilka Festiwali podsumowujących prace nad projektami. Pierwszy z nich odbył się pod koniec marca podczas podsumowania programu "Trzymaj Formę". W apelu udział brała cała społecznośc szkolna. Młodsi uczniowie prz ... więcej »

Prezentacja projektu odbyła się w czerwcu podczas wręczania uczniom nagród za zaangażowanie w prace szkoły. W apelu brała udział cała społeczność uczniowska. Zgromadzone przez uczniów informacje na temat krajów Unii ... więcej »

Prezentacja projektu odbyła się podczas podsumowania projektu "Trzymaj formę". Uczniowie podczas apelu przedstawili informacje na temat piramidy żywienia, zaprezentowali piosenki o owocach, przygotowali zagadki oraz wystąpili w scence o prawid ... więcej »

Podsumowanie Projektu „ Piramida Żywieniowa”   Do projektu  zgłosiło się 5 uczniów klasy II i 2 uczniów klasy I.  Spotkania  uczestników projektu odbywały się  co 2 tygodnie na za ... więcej »

Podsumowanie projektu obyło się 2 czerwca 2012 r. podczas Dnia Rodziny. Uczniowie pracujący nad projektem wyświetlili prezentacje pt. "Przyrodnicza Mapa Zelowa" przy pomocy rzutnika multimedialnego na sali gimnastycznej. Odbiorcami projektu była ... więcej »

Prezentacja Projektu 2.0              Nasz projekt został zaprezentowany w czerwcu na Szkolnym Festiwalu Nauki. Prowadzący podkreślili, iż uczniowie najpierw doskonalili umiejętności w p ... więcej »

Projekt realizowano od marca do czerwca 2012 r. I W  marcu uczniowie pracowali w zespołach, co tydzień w poniedziałek pojawiała się gazetka klasowa na temat pracy Straży Pożarnej. Uczniowie danego zespołu samodzielnie w domu wyszukiwal ... więcej »

Gdzie i kiedy odbyła się publiczna prezentacja projektu realizowanego przez Twoich uczniów? Kim byli odbiorcy? (uczniowie, rodzice, inni widzowie i goście). Jeśli prezentacja miała miejsce w czasie Festiwalu 2.0, to wyjaśnij, ... więcej »

Prezentacja części projektu odbyła się podczas Szkolnego Festiwalu Nauki dnia 20 czerwca 2012. Przesunięcie terminu było spowodowane tym, że końcem maja nasza szkoła obchodzi swoje święto i chcąc dobrze przygotować się do festiwalu musi ... więcej »

Poznajemy wybrane kraje Unii Europejskiej. Uczniowie klasy III wyrazili chęć dokładnego poznania wybranych przez siebie krajów Unii. W założeniu projekt realizuje cała klasa III czyli 15 uczniów, 8 dziewczynek i 7 chłopc&oa ... więcej »

Szkolny Festiwal 2.0, który był realizacją projektu, odbył się 14 czerwca 2012. Opis przygotowań do Szkolnego Festiwalu, można zobaczyć na blogu naszego projektu. Adres blogu: blogiceo.nq.pl/mariasc2  Był to bardzo aktywny dz ... więcej »

Szkoła z klasą 2.0 W Szkole Podstawowej w Tuszowie Narodowym z Filią w Grochowem realizowana jest kolejna edycja projektu „Szkoła z klasą 2.0” Centrum Edukacji Obywatelskiej i „Gazety Wyborczej”. Ma on na celu wypracowan ... więcej »